Nákupní koš: je prázdný
Pánské košile, kravaty, motýlky, manžetové knoflíčky, ...
Vyhledávání
Přihlášení zákazníka
Jméno
Heslo
postovne zdarma nad 1500 Kc


Pánské košile a doplňky - Elegán24
Pánská společenská móda.

V nabídce naleznete luxusní společenské košile od prestižního českého výrobce, tak i moderní stylové košile, šity podle nejnověších trendů módy.
Váš šatník si můžete rozšířit také o kvalitní pánské kravaty jak v klasickém provedení, tak i v provedení typu SLIM. Vybírat můžete i z velkého množství pánských motýlků různých barev a vzorů. Pro mimořádné společenské události jme pro vás připravili luxusní pánské regaty svatební a mnoho dalších doplňků do společnosti i pro vaší volnočasovou aktivitu.


SHOPY.UNAS.CZ - CZIN.eu - katalog TopLinks.cz - SeoLink.cz

Zlaté kravaty Klasik.

Úvod » PÁNSKÉ KRAVATY » Kravaty KLASIK » Zlatá

Zlaté kravaty.


Zlaté kravaty jako tářivá barva slunce. Odstín zlatých kravat  budou zajisté lichotit mužům, kteří se nebojí zazářit. Zlaté kravaty budeme kombinovat spíše s neutrálními barvami jako jsou bílá, černá nebo námořnická modrá. Neméně, atraktivní kombinace zlatá kravaty je spojení s tyrkysovou, ostrou růžovou či fialovou barvou košile.  Vyvarujeme se však kombinací s podobnými barvami žluté nebo oranžové.Samozřejmě že zlatou kravatu můžeme nakombinovat s pánským kapesníčkem téže barvy nebo barvy šatů partnerky a pokud bychom chtěli vypadat opravdu slavnostně, použijeme společenskou vestičku. V tom případě můžeme nahradit zlatou kravatu za honosnější zlatou regatu.
1 produkt Strana 1 / 1
Řazeno dle: Seřadit vzestupně (A - Z)Seřadit sestupně (Z - A)
Kravata AVANTGARD, barva Zlatá
Kravata AVANTGARD, barva Zlatá [Detail produktu]
298,00 Kč