Nákupní koš: je prázdný
Pánské košile, kravaty, motýlky, manžetové knoflíčky, ...
Vyhledávání
Přihlášení zákazníka
Jméno
Heslo
postovne zdarma nad 1500 Kc


Pánské košile a doplňky - Elegán24
Pánská společenská móda.

V nabídce naleznete luxusní společenské košile od prestižního českého výrobce, tak i moderní stylové košile, šity podle nejnověších trendů módy.
Váš šatník si můžete rozšířit také o kvalitní pánské kravaty jak v klasickém provedení, tak i v provedení typu SLIM. Vybírat můžete i z velkého množství pánských motýlků různých barev a vzorů. Pro mimořádné společenské události jme pro vás připravili luxusní pánské regaty svatební a mnoho dalších doplňků do společnosti i pro vaší volnočasovou aktivitu.


SHOPY.UNAS.CZ - CZIN.eu - katalog TopLinks.cz - SeoLink.cz

Kravaty ivory Klasik.

Úvod » PÁNSKÉ KRAVATY » Kravaty KLASIK » Ivory

Ivory kravaty.


Kravaty ivory, to jsou kravaty v barvě slonové kosti. Barva ivory je neutrální barvou vhodnou ke kombinaci s ostatními barvami. Velice sluší mužům opálené pleti, hnědých vlasů a hnědých očí. Ivory kravata, to je vlastně sázka na jistotu. Pokud bychom chtěli tuto ivory kravatu nakombinovat s košilí, volíme raději teplejší barvy. Zajímavý set tvoří s červenou či modrou barvou košile. Samozřejmě sázkou na jistotu je kombinace s bílou barvou. Pokud bychom chtěli mít slavnostnější outfit, nahradíme ivory kravatu luxusní ivory regatou.

Řazeno dle: Seřadit vzestupně (A - Z)Seřadit sestupně (Z - A)
Tato kategorie neobsahuje žádné produkty. Pokračujte výběrem podkategorie nebo jiné kategorie.