Nákupní koš: je prázdný
Pánské košile, kravaty, motýlky, manžetové knoflíčky, ...
Vyhledávání
Přihlášení zákazníka
Jméno
Heslo
postovne zdarma nad 1500 Kc


Pánské košile a doplňky - Elegán24
Pánská společenská móda.

V nabídce naleznete luxusní společenské košile od prestižního českého výrobce, tak i moderní stylové košile, šity podle nejnověších trendů módy.
Váš šatník si můžete rozšířit také o kvalitní pánské kravaty jak v klasickém provedení, tak i v provedení typu SLIM. Vybírat můžete i z velkého množství pánských motýlků různých barev a vzorů. Pro mimořádné společenské události jme pro vás připravili luxusní pánské regaty svatební a mnoho dalších doplňků do společnosti i pro vaší volnočasovou aktivitu.


SHOPY.UNAS.CZ - CZIN.eu - katalog TopLinks.cz - SeoLink.cz

Žluté slim kravaty.

Úvod » PÁNSKÉ KRAVATY » Kravaty KLASIK SLIM » Žlutá
Žluté  kravaty v provedení Slim.Kravaty Slim jsou oproti klasickým kravatám užší a v dnešní době velmi žádané. Šíře těchto úzkých Slim kravat bývá zpravidla 5 cm v nejširším místě.

Žluté kravaty slim mají svůj neodolatelný půvab. Tento odstín vás rozzáří při kombinaci s košilí v barvě námořnické modři, naopak v kombinaci žluté kravaty slim s bílou košilí dosáhnete čistého a elgantního vzhledu. Žluté kravaty slim jsou velice oblíbené i do společenských vestiček. Sako pak můžeme doplnit o kapesníček stejné barvy. Pokud bychom chtěli zachovat slavnostnější ráz volíme místo žluté kravaty slim luxusní žlutou regatu.
1 … 2 ze 2 produktů Strana 1 / 1
Řazeno dle: Seřadit vzestupně (A - Z)Seřadit sestupně (Z - A)
Kravata SLIM AVANTGARD, barva Žlutá
Kravata SLIM AVANTGARD, barva Žlutá [Detail produktu]
299,00 Kč
Kravata SLIM AVANTGARD, barva Žlutá MAT
Kravata SLIM AVANTGARD, barva Žlutá MAT [Detail produktu]
299,00 Kč