Nákupní koš: je prázdný
Pánské košile, kravaty, motýlky, manžetové knoflíčky, ...
Vyhledávání
Přihlášení zákazníka
Jméno
Heslo
postovne zdarma nad 1500 Kc


Pánské košile a doplňky - Elegán24
Pánská společenská móda.

V nabídce naleznete luxusní společenské košile od prestižního českého výrobce, tak i moderní stylové košile, šity podle nejnověších trendů módy.
Váš šatník si můžete rozšířit také o kvalitní pánské kravaty jak v klasickém provedení, tak i v provedení typu SLIM. Vybírat můžete i z velkého množství pánských motýlků různých barev a vzorů. Pro mimořádné společenské události jme pro vás připravili luxusní pánské regaty svatební a mnoho dalších doplňků do společnosti i pro vaší volnočasovou aktivitu.


SHOPY.UNAS.CZ - CZIN.eu - katalog TopLinks.cz - SeoLink.cz

Zelené slim kravaty.

Úvod » PÁNSKÉ KRAVATY » Kravaty KLASIK SLIM » Zelená
Zelené kravaty v provedení Slim.


Kravaty Slim jsou oproti klasickým kravatám užší a v dnešní době velmi žádané. Šíře těchto úzkých Slim kravat bývá zpravidla 5 cm v nejširším místě.

Zelené kravaty slim mají svůj neodolatelný půvab, Tato barva je velmi úzce propojená z přírodou. Zelené kravaty slim sluší absolutně každému. Světlejší tóny zelených slim kravat budou slušet především tmavším typům a naopak. Zelenou kravatu můžeme směle prokombinovat s bílou košilí, kde bude působit velice čistým dojmem. Sako pak můžeme doplnit o kapesníček k partnerčiným šatům stejné barvy. Pokud bychom chtěli zachovat slavnostnější ráz volíme místo zelené kravaty slim luxusní zelenou regatu.
1 … 2 ze 2 produktů Strana 1 / 1
Řazeno dle: Seřadit vzestupně (A - Z)Seřadit sestupně (Z - A)
Kravata SLIM AVANTGARD, barva Zelená
Kravata SLIM AVANTGARD, barva Zelená [Detail produktu]
299,00 Kč
Kravata SLIM AVANTGARD, barva Zelená
Kravata SLIM AVANTGARD, barva Zelená [Detail produktu]
299,00 Kč