Nákupní koš: je prázdný
Pánské košile, kravaty, motýlky, manžetové knoflíčky, ...
Vyhledávání
Přihlášení zákazníka
Jméno
Heslo
postovne zdarma nad 1500 Kc


Pánské košile a doplňky - Elegán24
Pánská společenská móda.

V nabídce naleznete luxusní společenské košile od prestižního českého výrobce, tak i moderní stylové košile, šity podle nejnověších trendů módy.
Váš šatník si můžete rozšířit také o kvalitní pánské kravaty jak v klasickém provedení, tak i v provedení typu SLIM. Vybírat můžete i z velkého množství pánských motýlků různých barev a vzorů. Pro mimořádné společenské události jme pro vás připravili luxusní pánské regaty svatební a mnoho dalších doplňků do společnosti i pro vaší volnočasovou aktivitu.


SHOPY.UNAS.CZ - CZIN.eu - katalog TopLinks.cz - SeoLink.cz

Tyrkysové slim kravaty.

Úvod » PÁNSKÉ KRAVATY » Kravaty KLASIK SLIM » Tyrkysová
Tyrkysové kravaty v provedení slim.


Tyrkysové kravaty slim mají svůj neodolatelný půvab, spojuje v sobě dvě barvy (modrou a zelenou). Kravaty Slim jsou oproti klasickým kravatám užší a v dnešní době velmi žádané. Šíře těchto úzkých Slim kravat bývá zpravidla 5 cm v nejširším místě. Jsou velice oblíbené jako doplněk společenského oblečení. Tyrkysová kravata slim elegantně koresponduje s bílou košilí. Sako pak můžeme doplnit o kapesníček k partnerčiným šatům stejné barvy. Pokud bychom chtěli zachovat slavnostnější ráz volíme místo Tyrkysové slim kravaty luxusní tyrkysovou regatu.
Řazeno dle: Seřadit vzestupně (A - Z)Seřadit sestupně (Z - A)
Tato kategorie neobsahuje žádné produkty. Pokračujte výběrem podkategorie nebo jiné kategorie.