Nákupní koš: je prázdný
Pánské košile, kravaty, motýlky, manžetové knoflíčky, ...
Vyhledávání
Přihlášení zákazníka
Jméno
Heslo
postovne zdarma nad 1500 Kc


Pánské košile a doplňky - Elegán24
Pánská společenská móda.

V nabídce naleznete luxusní společenské košile od prestižního českého výrobce, tak i moderní stylové košile, šity podle nejnověších trendů módy.
Váš šatník si můžete rozšířit také o kvalitní pánské kravaty jak v klasickém provedení, tak i v provedení typu SLIM. Vybírat můžete i z velkého množství pánských motýlků různých barev a vzorů. Pro mimořádné společenské události jme pro vás připravili luxusní pánské regaty svatební a mnoho dalších doplňků do společnosti i pro vaší volnočasovou aktivitu.


SHOPY.UNAS.CZ - CZIN.eu - katalog TopLinks.cz - SeoLink.cz

Stříbrné slim kravaty..

Úvod » PÁNSKÉ KRAVATY » Kravaty KLASIK SLIM » Stříbrná
Stříbrné kravaty v provedení Slim.


Stříbrné slim kravaty,  klenot mezi barvami. Kravaty Slim jsou oproti klasickým kravatám užší a v dnešní době velmi žádané. Šíře těchto úzkých Slim kravat bývá zpravidla 5 cm v nejširším místě. Stříbrné slim kravaty budou zajisté lichotit mužům s tmavšími vlasy.  Stříbrné kravaty slim si velice dobře rozumí s černou barvou, kde výsledný efekt bude vypadat velmi reprezentativně a kombinace z červenáou košilí z vás udělá opravdového lva salónu. Naopak barva bílé košile dodá vzhledu na eleganci a čistotě. Stříbrné slim kravaty můžeme nakombinovat s vhodným pánským kapesníčkem  a pokud bychom chtěli vypadat opravdu slavnostně, použijeme společenskou vestičku. V tom případě můžeme nahradit stříbrmou kravatu slim za honosnější stříbrnou regatu.
Řazeno dle: Seřadit vzestupně (A - Z)Seřadit sestupně (Z - A)
Tato kategorie neobsahuje žádné produkty. Pokračujte výběrem podkategorie nebo jiné kategorie.