Nákupní koš: je prázdný
Pánské košile, kravaty, motýlky, manžetové knoflíčky, ...
Vyhledávání
Přihlášení zákazníka
Jméno
Heslo
postovne zdarma nad 1500 Kc


Pánské košile a doplňky - Elegán24
Pánská společenská móda.

V nabídce naleznete luxusní společenské košile od prestižního českého výrobce, tak i moderní stylové košile, šity podle nejnověších trendů módy.
Váš šatník si můžete rozšířit také o kvalitní pánské kravaty jak v klasickém provedení, tak i v provedení typu SLIM. Vybírat můžete i z velkého množství pánských motýlků různých barev a vzorů. Pro mimořádné společenské události jme pro vás připravili luxusní pánské regaty svatební a mnoho dalších doplňků do společnosti i pro vaší volnočasovou aktivitu.


SHOPY.UNAS.CZ - CZIN.eu - katalog TopLinks.cz - SeoLink.cz

Smetanové slim kravaty.

Úvod » PÁNSKÉ KRAVATY » Kravaty KLASIK SLIM » Smetanová
Smetanové kravaty.


Smetanové slim kravaty (Champagne) vyzařující klidnou a teplou atmosférou vhodné pro jakoukoliv společenskou událost. Kravaty Slim jsou oproti klasickým kravatám užší a v dnešní době velmi žádané. Šíře těchto úzkých Slim kravat bývá zpravidla 5 cm v nejširším místě. Smetanové kravaty slim lze bez problémů kombinovat s jinými barvami. Smetanová kravata slim s bílou košilí tvoří základ čisté elegance ale nemusíme se bát zakombinovat tyto smetanové kravaty i z barvou růžovou, červenou či modrou. Dokonce není místo pro obavy při kombinaci barev stejných. Pro slavnostnější okamžiky můžete sáhnout místo smetanové kravaty po pánské regatě, která vám vypíchne elegantní ráz a dotvoří celkový sváteční dojem. Zapomenout bychom neměli ani na kapesníček do kapsičky saka, který sladíme s barvou šatů partnerky.
1 produkt Strana 1 / 1
Řazeno dle: Seřadit vzestupně (A - Z)Seřadit sestupně (Z - A)
Kravata SLIM AVANTGARD, barva Smetanová MAT
Kravata SLIM AVANTGARD, barva Smetanová MAT [Detail produktu]
299,00 Kč