Nákupní koš: je prázdný
Pánské košile, kravaty, motýlky, manžetové knoflíčky, ...
Vyhledávání
Přihlášení zákazníka
Jméno
Heslo
postovne zdarma nad 1500 Kc


Pánské košile a doplňky - Elegán24
Pánská společenská móda.

V nabídce naleznete luxusní společenské košile od prestižního českého výrobce, tak i moderní stylové košile, šity podle nejnověších trendů módy.
Váš šatník si můžete rozšířit také o kvalitní pánské kravaty jak v klasickém provedení, tak i v provedení typu SLIM. Vybírat můžete i z velkého množství pánských motýlků různých barev a vzorů. Pro mimořádné společenské události jme pro vás připravili luxusní pánské regaty svatební a mnoho dalších doplňků do společnosti i pro vaší volnočasovou aktivitu.


SHOPY.UNAS.CZ - CZIN.eu - katalog TopLinks.cz - SeoLink.cz

Pudrová kravata slim.

Úvod » PÁNSKÉ KRAVATY » Kravaty KLASIK SLIM » Pudrová
Pudrové kravaty v provedení slim.


Pudrová barva kravaty slim je novou, moderní barvou vhodnou ke kombinaci s ostatními barvami. Kravaty Slim jsou oproti klasickým kravatám užší a v dnešní době velmi žádané. Šíře těchto úzkých Slim kravat bývá zpravidla 5 cm v nejširším místě. Velice sluší mužům opálené pleti, hnědých vlasů a hnědých očí. Pudrová kravata slim, to je vlastně sázka na jistotu. Pokud bychom chtěli tuto pudrovou kravatu slim nakombinovat s košilí, volíme raději teplejší barvy. Červená, černá  nebo oranžová může být právě tou pravou. Kapsičku saka lze doplnit o elegantní kapesníček stejné barvy. Pro slavnostnější okamžiky mužeme zvolit místo pudrové kravaty slim, honosnější pudrovou regatu
1 … 2 ze 2 produktů Strana 1 / 1
Řazeno dle: Seřadit vzestupně (A - Z)Seřadit sestupně (Z - A)
Kravata SLIM AVANTGARD, barva Pudrová
Kravata SLIM AVANTGARD, barva Pudrová [Detail produktu]
299,00 Kč
Kravata SLIM AVANTGARD, barva Pudrová MAT
Kravata SLIM AVANTGARD, barva Pudrová MAT [Detail produktu]
299,00 Kč