Nákupní koš: je prázdný
Pánské košile, kravaty, motýlky, manžetové knoflíčky, ...
Vyhledávání
Přihlášení zákazníka
Jméno
Heslo
postovne zdarma nad 1500 Kc


Pánské košile a doplňky - Elegán24
Pánská společenská móda.

V nabídce naleznete luxusní společenské košile od prestižního českého výrobce, tak i moderní stylové košile, šity podle nejnověších trendů módy.
Váš šatník si můžete rozšířit také o kvalitní pánské kravaty jak v klasickém provedení, tak i v provedení typu SLIM. Vybírat můžete i z velkého množství pánských motýlků různých barev a vzorů. Pro mimořádné společenské události jme pro vás připravili luxusní pánské regaty svatební a mnoho dalších doplňků do společnosti i pro vaší volnočasovou aktivitu.


SHOPY.UNAS.CZ - CZIN.eu - katalog TopLinks.cz - SeoLink.cz

Slim kravaty barvy Lila.

Úvod » PÁNSKÉ KRAVATY » Kravaty KLASIK SLIM » Lila

Lila kravaty v provedení Slim.


Lila kravaty Slim jsou velice oblíbené pro svou jemnou barvu šeříku. Kravaty Slim jsou oproti klasickým kravatám užší a v dnešní době velmi žádané. Šíře těchto úzkých Slim kravat bývá zpravidla 5 cm v nejširším místě. Tato romantická barva vychází z fialové barvy jako její světlejší pastelový odstín. Lila kravaty Slim kombinujeme především se světlejší barvou košile. Decentní set vznikne například v kombinaci s fialkovou košilí nebo elegantní ráz dodává s barvou bílé. Celý set pak můžeme doplnit o kapesníček stejné barvy. Pokud bychom chtěli vypadat slavnostněji, můžeme misto lila kravaty použít honosnější pánskou regatu.
Řazeno dle: Seřadit vzestupně (A - Z)Seřadit sestupně (Z - A)
Tato kategorie neobsahuje žádné produkty. Pokračujte výběrem podkategorie nebo jiné kategorie.