Nákupní koš: je prázdný
Pánské košile, kravaty, motýlky, manžetové knoflíčky, ...
Vyhledávání
Přihlášení zákazníka
Jméno
Heslo
postovne zdarma nad 1500 Kc


Pánské košile a doplňky - Elegán24
Pánská společenská móda.

V nabídce naleznete luxusní společenské košile od prestižního českého výrobce, tak i moderní stylové košile, šity podle nejnověších trendů módy.
Váš šatník si můžete rozšířit také o kvalitní pánské kravaty jak v klasickém provedení, tak i v provedení typu SLIM. Vybírat můžete i z velkého množství pánských motýlků různých barev a vzorů. Pro mimořádné společenské události jme pro vás připravili luxusní pánské regaty svatební a mnoho dalších doplňků do společnosti i pro vaší volnočasovou aktivitu.


SHOPY.UNAS.CZ - CZIN.eu - katalog TopLinks.cz - SeoLink.cz

Grafitové Slim kravaty.

Úvod » PÁNSKÉ KRAVATY » Kravaty KLASIK SLIM » Grafitová
Grafitové kravaty Slim.


Grafitová barva je vlastně výraznější odstín šedé. Grafitové kravaty Slim působí velice klidným dojmem a nenápadností ale zároveň přesvědčí svou elegancí. Grafitovou kravatu Slim můžeme zkombinovat s téměř jakoukoliv tmavou barvou. Například kombinace grafitové kravaty a červené košile působí velmi atraktivním dojmem, naopak  pokud nakombinujeme grafitovou kravatu Slim s bílou košilí, tak celý komplet bude působit elegantně a svátečně. Samozřejmě že grafitovou kravatu Slim můžeme nahradit pro vyjímečné události honosnější pánskou regatou, kterou naleznete taktéž v naší nabídce a doplňit o elegantní kapesníček.
1 … 2 ze 2 produktů Strana 1 / 1
Řazeno dle: Seřadit vzestupně (A - Z)Seřadit sestupně (Z - A)
Kravata SLIM AVANTGARD, barva Grafitová
Kravata SLIM AVANTGARD, barva Grafitová [Detail produktu]
299,00 Kč
Kravata SLIM AVANTGARD, barva Grafitová
Kravata SLIM AVANTGARD, barva Grafitová [Detail produktu]
299,00 Kč