Nákupní koš: je prázdný
Pánské košile, kravaty, motýlky, manžetové knoflíčky, ...
Vyhledávání
Přihlášení zákazníka
Jméno
Heslo
postovne zdarma nad 1500 Kc


Pánské košile a doplňky - Elegán24
Pánská společenská móda.

V nabídce naleznete luxusní společenské košile od prestižního českého výrobce, tak i moderní stylové košile, šity podle nejnověších trendů módy.
Váš šatník si můžete rozšířit také o kvalitní pánské kravaty jak v klasickém provedení, tak i v provedení typu SLIM. Vybírat můžete i z velkého množství pánských motýlků různých barev a vzorů. Pro mimořádné společenské události jme pro vás připravili luxusní pánské regaty svatební a mnoho dalších doplňků do společnosti i pro vaší volnočasovou aktivitu.


SHOPY.UNAS.CZ - CZIN.eu - katalog TopLinks.cz - SeoLink.cz

Bílé kravaty Slim

Úvod » PÁNSKÉ KRAVATY » Kravaty KLASIK SLIM » Bílá
Bílé kravaty v provedení Slim.


Bílá barva kravaty Slim je neutrální barvou vhodnou ke kombinaci s ostatními barvami. Velice sluší mužům všech typů. Bílá kravata slim působí velice čistě a elegantně. Barevná kombinace bílé kravaty slim a košile je téměř neomezená. Pokud zvolíte košili světlých odstínů, budete vypadat čistě. Pro výrazné typy se doporučuje kombinace s košilemi sytých barev. Pozor na kombinaci různých odstínů bílé barvy, celkový outfit by pak mohl působit špinavým dojmem. Bílou kravatu Slim pak můžete doplnit o kapesníček do kapsičky saka.
1 produkt Strana 1 / 1
Řazeno dle: Seřadit vzestupně (A - Z)Seřadit sestupně (Z - A)
Kravata SLIM AVANTGARD, barva Bílá
Kravata SLIM AVANTGARD, barva Bílá [Detail produktu]
299,00 Kč